Beautiful Lifestyle to projekt, który zrodził się z pasji i chęci do stworzenia bardzo kobiecej i kreatywnej przestrzeni opartej na realizacji własnych pomysłów. Blog jest dopełnieniem działającej już od kilku lat na rynku firmy Beauty Station, której założycielką jest Ewelina Borowska.

W przypadku Beautiful Lifestyle Ewelina postanowiła połączyć siły wraz z Magdą i Gosią i tak powstała wybuchowa mieszanka trzech skrajnie odmiennych charakterów, dopełniających się w stu procentach!

Dzięki tej stronie możecie poznać nasze zainteresowania i pasje, zobaczyć co nas inspiruje i intryguje, jak wygląda nasza praca "od kuchni".  

Uroda, moda, fotografia, dekoracja wnętrz to tematy, które kręcą nas najbardziej, jeśli Ciebie również zapraszamy do nas częściej!

 

Poznaj nas bliżej:

 

Ewelina

Założycielka Beautiful Lifestyle oraz właścicielka  firmy Beauty Station. Makijażystka, fotografka, absolwentka Wydziału Grafiki Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej. Marzycielka żyjąca trochę ponad chmurami, uzależniona od komputera i zakupów internetowych. Kocha otaczać się pięknymi przedmiotami, z uwielbieniem fotografuje detale. Prywatnie mama, do szaleństwa zakochana w swoich dzieciach. 

Gosia

Z wykształcenia jest architektem wnętrz. Artystyczna dusza, która z łatwością łączy marzenia i ambicje zawodowe jak i prywatne. Jest otwarta na świat, różnorodność, kreatywność, pomysłowość. Poznawanie nowych zakątków świata daje jej dużo radości, a współpraca z Beautiful Lifestyle jest dla niej niebem.

 

Magda

Właścicielka firmy Beauty Wedding –

dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Spontaniczna wariatka z wieloma ambicjami,

przyszła pani pedagog. Otwarta na wyzwania

i kreatywne pomysły. Uwielbia prace z ludźmi,

kocha szybkie samochody i nie lubi polityki.

Mimo szaleństwa potrafi działać metodycznie,

konsekwentnie dążąc do celu.