OFERTA ŚLUBNA

Firma Beauty Station wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyła szeroką ofertę dla przyszłych Młodych Par. Pragniemy by dzięki naszym staraniom ten dzień stał się niezwykły i wyjątkowy, tak aby Państwo Młodzi oraz ich goście zapamiętali to wydarzenie na długi czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dekoracje

Oferujemy dekoracje na ceremonię zaślubin oraz na Państwa przyjęcie weselne. 

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stawiamy nasze usługi na

najwyższym poziomie podążając za aktualną modą ślubną w Polsce i na świecie.

Posiadamy szerokie zaplecze dekoracji i wciąż je uzupełniamy. Stawiamy na detale dbając o każdy najmniejszy szczegół, tak aby wszystko spójnie ze sobą wyglądało i zachwycało.

 

Zanim zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług zachęcamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, na którym opowiedzą Państwo o swoich oczekiwaniach i planach.

Wspólnie postaramy się ustalić kwestie dotyczące stylu i kolorystyki Państwa uroczystości.

 

Papeteria ślubna

Zaproszenia, winietki, ozdobny plan usadzenia gości, plany wesela dla gości lub menu, zawieszki na alkohol oraz inne dodatki.

Candy Bar

Candy Bar jest świetną atrakcją podczas wesela lub innej uroczystości np. urodzin, cieszy oczy i podniebienia zarówno dzieci jak i dorosłych. Firma Beauty Station projektuje i komponuje go tak, aby współgrał z innymi elementami Państwa przyjęcia, tworząc dodatki w postaci girland, plakietek opisujących słodkości, ramek z tekstami. Posiadamy również wiele ciekawych pojemników, naczyń, pater czy bombonier, które fantastycznie wyeksponują słodkie pyszności a także ozdobnych słoi z kranikami na zimne napoje np. lemoniadę. 

 

Fotografia ślubna

Dzięki fotografii wspomnienia stają się mniej ulotne, dlatego pamiątkowe zdjęcia to bardzo szczególny element tego najpiękniejszego dnia w życiu. Tych emocji czas nie zatrzyma, fotografia w pewnym stopniu tak. Zapraszamy przyszłe Młode Pary do skorzystania z oferty reportażu ślubnego jak i sesji ślubnych w plenerze bądź studio.

Fotografia narzeczeńska

Sesja narzeczeńska może stać się świetnym pomysłem podczas przygotowań ślubnych. Zdjęcia staną się nie tylko piękną pamiątką, mogą zostać również wykorzystane podczas projektowania zaproszeń i księgi gości, a także mogą stworzyć dekoracyjną galerię podczas Państwa przyjęcia. Para Młoda chętnie wręcza oprawione zdjęcia w trakcie wesela podczas podziękowań swoim rodzicom.

 

Sesja dla narzeczonego

Jako przyszła Panna Młoda możesz zrobić piękną niespodziankę dla swojego przyszłego męża. Z pewnością będzie oczarowany oglądając album z Twoimi profesjonalnymi zdjęciami, w różnych stylizacjach i odsłonach. Będzie to idealny prezent, szczególnie jeśli wręczysz go w dniu Waszego ślubu.

Makijaż

Dopełnieniem ślubnej oferty Beauty Station jest makijaż. Zawsze dobrze utrwalony i odporny, dobrany do Twojego stylu i urody, tak żebyś czuła się pięknie i komfortowo. Przyszłe Panny Młode zapraszamy na makijaż próbny.