WYMARZONE MIEJSCE PRACY


Cześć!

W moim studio miała miejsce pewna mała matamorfoza. Zorganizowałam sobie zupełnie nowe miejsce pracy. Biurko, które widzicie na zdjęciach do niedawna miało kolor ciemnego brązu oraz czarne okucia. Było piękne, ale potrzebowałam zmiany. Postanowiłam nadać wnętrzu trochę świeżości i przede wszystkim światła. Wybrałam biel, bo na jej tle wszystko wygląda jakoś bardziej przejrzyście. Chwyciłam za wałek i tak oto nadałam mu nowy charakter.

Przetmioty znajdujące się tutaj kupowałam już od dłuższego czasu. Już dawno w głowie miałam wizję mojego wymarzonego stanowiska pracy i chciałam aby wszystko było bardzo kobiece, no i oczywiście pasowało do mojego biznesu :).

Wszyskie te drobiazgi pochodzą głownie ze sklepów Selfridges, Quilllondon, Kikki-k, Westwing, Tk Maxx, From Nord.

Mam nadzieję, że mogę być dla Was inspiracją choć w małym stopniu. Zanim stworzyłam swoje miejsce pracy przekopałam internet w poszukiwaniu idealnego dla mnie stylu. Regularnie zaglądałam do ulubionych sklepów i szukałam odpowiednich przedmiotów. Kiedy wszystko "złożyłam" w jedną całość poczułam, że wreszcie osiągnęłam cel. Planuję jeszcze trochę zmian w mojej strefie biurowej, ale wszystko w swoim czasie, ponieważ niemalże większość moich pomysłów jest bardzo czasochłonnych. Z tego powodu zachęcam do zaglądania tu częściej.

Miłego dnia!

Ewelina

#desktour #biuro #office #studio #mac #kikkik #katespade #beauty #station